Επιτυχόντες σε σχολές 2014

Τζιώλα Δήμητρα                   Ιατρικό (Σ.Σ.Α.Σ) Θεσσαλονίκη

Γεωργαλή Βασιλική              Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & μηχανικών υπολογιστών (Θεσσαλονίκη)

Παπαγεωργίου Δημήτρης     Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Θεσσαλονίκης)

Βάρβογλη Μαργαρίτα          Ψυχολογίας (Θεσσαλονίκη)

Πεταλά Νάγια                        Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & μηχανικών υπολογιστών (Θεσσαλονίκη)

Τερζίδου Αννα-Μαρία         Δημοσιογραφίας & Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας (Θεσσαλονίκη)

Κωνσταντινούδη Μαρία      Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής (Θεσσαλονίκη)

Αλήτσιος Θανάσης                Οικονομικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη) ΑΠΘ

Ελευθεριάδης Χάρης            Ηλεκτρολόγων Μηχανικών &     μηχανικών υπολογιστών (Ξάνθη) 

Σφαιρόπουλος Κώστας         Φυσικο 3ος  (Θεσσαλονίκη)                      

Κουβαλακίδου Σοφία           Χημείας (Θεσσαλονίκη)

Πουλικίδου Λυδία                 Φιλολογία (Θεσσαλονίκη)

Αλάουνε Θεανώ                    Μαθηματικών (Θεσσαλονίκη)

Πενόπουλος Κώστας            Μηχανικών Χωροταξίας & Ανάπτυξης (Θεσσαλονίκη)

Φυσέας Ήλίας                        Οικονομικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη) ΠΑΜΑΚ

Αβόσογλου Μαρία                Εφαρμοσμένης Πληροφορικής (Θεσσαλονίκη)

Καραφέρας Κωνσταντίνος   Οργάνωση & Διοίκηση Επιχειρήσεων (Θεσσαλονίκη) 

Κατσούλη Ευαγγελία            Βιολογίας (Θεσσαλονίκη)

Σκορδέλης Βασίλης              Γεωλογικό (Θεσσαλονίκη)

Συμεωνίδου Φανή                 Χημείας (Θεσσαλονίκη)

Χόρμοβα βικτώρια               Δασολογία ( Θεσσαλονίκη)

Καμτσής Μάριος                   Οικονομικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη) ΑΠΘ

Λασκαρίδου Μαρία              Κινηματογράφου (Θεσσαλονίκης)

Σφήκας Δημήτρης                 Γεωλογίας (Θεσσαλονίκη)

Χρυσοχόος Μιχάλης             Οργάνωσης & διοίκησης επιχειρήσεων (Θεσσαλονίκη)

Ποικιλίδου Αναστασία         Οικονομικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη) ΑΠΘ

Λινάρδος Απόστολος           Εφαρμοσμένης Πληροφορικής (Θεσσαλονίκη)

Κόκκαλης Λεωνίδας             Γεωλογίας ( Θεσσαλονίκη)

Σώμογλου Άγγελος               Φιλολογία (Θεσσαλονίκης)

Μπούτου Εφη                        Τμήμα Θεάτρου (Θεσσαλονίκη)

Μάγδα Μοναστηρίδου         Οικονομικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη) ΑΠΘ

Πέτρος Δινάλης                     Εφαρμοσμένης Πληροφορικής (Θεσσαλονίκη)

Ταλιμτζή Γεωργία                 Διοίκησης Επιχειρήσεων &     Οργανισμών (Θεσσαλονίκη)             

Χριστίνα Κούλα                    Φιλολογία (Θεσσαλονίκη)

Γιάννος Χρήστος                  Οργάνωσης & διοίκησης επιχειρήσεων (Θεσσαλονίκη)

Ακριτίδης Μάριος                           Πληροφορική  & τηλεπικοινωνιών (Τρίπολη)       

Κυριακίδης Τραϊανός           Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Ξάνθης)

Ακριτίδου Γεωργία               Πολιτικών Μηχανικών ( Ξάνθης)

Λάμπου Χρήστος                  Μαθηματικών (Πάτρα)

Δαγκούλη Ζωή                      Αγροτικής Ανάπτυξης (Ορεστιάδα)

Τσιτσίκας Άγγελος                Διοικηση Επιχειρήσεων (Χίος)

Κοπτσής Γιάννης                  Μαθηματικών (Ιωάννινα)

Καμπούρη Καρολίνα            Παιδαγωγικό Προσχολικής Αγωγής (Βόλο)

Γκανάτσας Άκης                   Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Ιωάννινα)

Τεμπονέρα Εφη                     Δασολογία & Φυσικών Πόρων (Ορεστιάδα)

Σάββας Πετρίδης                   Μαθηματικό Κρήτη                  

Μαλανδρής Ραφαήλ             Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε (Θεσσαλονίκη)    

Δραγουδάκη Χρύσα              Τεχνολογίας Τροφίμων (Θεσσαλονίκη)

Μήτρακος Δημήτρης            Φυσικοθεραπείας (Θεσσαλονίκη)

Θεοδώρου Γιάννης               Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε. (Θεσσαλονίκη)

Δεσίπρης Δημήτρης              Ηλεκτρονικών Μηχανικών Τ.Ε. (Θεσσαλονίκη)

Αγράδας Γιάννης                  Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Τ.Ε (Θεσσαλονίκη)

Καρακετιδη Λούνα               Βιβλιοθηκονομίας & Συστημάτων πληροφόρησης (Θεσσαλονίκη)

Καραβίτης Ευθύμης            Φυσικοθεραπείας (Θεσσαλονίκη)

Καλωβιαννάκης Γιώργος   Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε. (Θεσσαλονίκη)    

Λέκος Δημήτρης                   Διοίκηση Επιχειρήσεων Τ.Ε (Θεσσαλονίκη)

Νέκες Γιάννης                       Μηχανικών Αυτοματισμού Τ.Ε. (Θεσσαλονίκη)

Ραντίτση Ηλιάννα                  Νοσηλευτική (Θεσσαλονίκης)    

Μπεκτάσιν Ελένη                 Διοίκηση Επιχειρήσεων Τ.Ε (Θεσσαλονίκη)

Τούμπας Παναγιώτης           Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε (Θεσσαλονίκη)

Μπιζιργιάννη Τάνια             Δασοπονίας & Διαχείρισης Φυσικού Περιβάλλοντος (Καρπενήσι)

Σαμαράς Αλέξανδρος           Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε (Καβάλα)

Πέτκος Ζαχαρίας                   Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Τ.Ε (Καβάλα)

Χρυσοστομίδης Μπάμπης    Τεχνολογίας Τροφίμων (Αργοστόλι)

Μουρατίδου Ιουλία               Νοσηλευτική (Λάρισα)

Ζήκος Άκης                           Ηλεκτρονικών Μηχανικών Τ.Ε. (Λαμία)

Πιέσκα Σοφία                        Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε. (Καστοριά)

Βιτολάρης Σταύρος               Τεχνολόγων Γεωπόνων (Αμαλιάδα)

Ηλιάδου Ειρήνη                    Μηχανικών Τεχνολογίας Πετρελαίου & Φυσικου Αερίου (Καβάλα)

Αβραμίδου Βάσια               Τεχνολογιας Αλιειας & Υδατοκαλλιεργειων (Μεσολογγι)

Μεργούπης Νίκος                 Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Τ.Ε. (Λάρισα)

Χαραλαμπίδης Θοδωρής      Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε.(Καστοριά)

Κυριακίδης Τάσος                Μηχανικών Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών (Κοζάνη)

Μάνος Νίκος                         Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων (Σάμος)

Κοτέντσης Δημήτρης          Επιστήμης φυσικής Αγωγής (Σέρρες)            

Ζερβουδάκης Μιχάλης       Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Τ.Ε. (Κοζάνη)

Προβίδης Περικλής            Μηχανικών Αυτοματισμού Τ.Ε. (Θεσσαλονίκη)                                                                                

Κωνσταντινίδης Θοδωρής     Τεχνολογιας Αλιειας & Υδατοκαλλιεργειων (Μεσολογγι)

Τσαβδαρίδης Κώστας            Ανώτατη Ιερατική  Σχολή

Μπίζμπος Γιώργος               Μηχανολόγων Μηχανικών (Σέρρες)

 

Like us!

 

 

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Για ό,τι πληροφορία θελήσετε βρείτε μας:

  • Βασιλίσσης Όλγας 132(Ανάληψη)
  • Γρ. Λαμπράκη 112 (Τούμπα)
  • Τηλ: 2310853636 / 2310949486
  • Email: info@kyttaro-edu.gr

mapkyttaro

ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΜΑΣ

Top