Επιτυχόντες σε σχολές 2015

ΒΑΒΑΛΙΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4ος) - 
ΜΕΚΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΠΡΙΦΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΦΥΣΕΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΤΣΟΥΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΓΗΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΦΩΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΑ.ΜΑΚ.)
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΛΙΟΛΙΟΥ ΜΑΓΔΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΑ.ΜΑΚ.)
ΚΟΥΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΚΟΚΟΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΑ.ΜΑΚ.)
ΓΚΙΟΖΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΚΟΖΑΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 
ΜΟΧΤΑΡ ΡΑΝΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΚΑΝΤΙΤΣΙΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ (ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΑΕΝ)
ΣΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΑΤΡΟΥ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΤΖΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΜΑΡΩ  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΑ.ΜΑΚ.)
ΜΗΤΣΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΑ.ΜΑΚ.)
ΛΙΜΠΑΝΤΙΤΖΗ ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΙΑΤΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΚΕΤΕΤΖΟΥΔΗ ΔΑΦΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΤΕΙΟΣ)
ΣΤΟΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΜΑΔΕΜΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗ  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΕΙΝΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ( ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ) 
ΜΠΑΧΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΚΟΥΡΟΥΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΕΦΑΑ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΖΕΡΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΜΑΤΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΚΙΣΣΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΑΛΟΥΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΤΑΧΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΑΜΑΣΛΙΔΟΥ ΚΕΛΛΥ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΤΣΙΦΤΙΚΤΣΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΒΟΡΓΙΑ ΒΑΣΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΒΟΛΟΥ
ΚΑΛΛΕΑΣ ΤΙΜΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΚΑΛΛΕΑ ΕΦΗ ΦΥΣΙΚΟ ( ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ )
ΜΠΡΑΝΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΤΣΙΦΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΦΥΣΙΚΟ ( ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΔΡΟΣΑΚΗ ΕΛΛΗ ΧΗΜΙΚΟ  (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ )
ΡΟΝΤΙΟΝΟΒΑ ΑΛΕΞΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΥ
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΓΑΛΗΝΗ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ &ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 
ΓΚΟΓΚΑΣ ΦΑΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Α.Τ.Ε.Ι. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΜΠΑΜΠΑΤΖΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ Τ.Ε.Ι ΣΕΡΡΩΝ
ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)  
ΚΟΥΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΑΓΚΛΑΣ ΜΗΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ  Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)
ΛΟΥΝΤΓΚΡΕΝ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΓΡΑΔΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΑΜΒΡΟΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.  ΚΑΒΑΛΑΣ  
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΑΓΩΓΗ Α.Τ.Ε.Ι. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (6η )
ΣΑΡΓΚΣΙΑΝ ΤΑΤΙΑΝΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΑΓΩΓΗ Α.Τ.Ε.Ι. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 
ΦΑΝΕ ΚΩΣΤΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Τ.Ε.Ι. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΚΟΥΡΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.  ΚΑΒΑΛΑΣ 
ΜΑΝΤΖΑΚΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΤΣΙΑΜΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΧΑΡΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΣΑΜΟΥΡΓΚΑΝΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)