Επιτυχόντες σε σχολές 2019

ΑΒΟΥΡΗΣ ΖΗΣΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΑΠΘ
ΑΚΙΛΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΔΙ.ΠΑ.Ε
ΑΛΕΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΔΙ.ΠΑ.Ε
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΡΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΑΠΑΚΙΤΖΕ ΝΙΝΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) 
ΒΑΚΟΥΦΑΡΗ ΑΝΘΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ, ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΔΙ.ΠΑ.Ε
ΒΕΡΓΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) Α.Π.Θ
ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΓΑΛΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΜΦΙΣΣΑ) 
ΓΑΝΟΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
ΓΙΑΠΗΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΓΚΙΑΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΓΚΛΕΖΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ) Α.Π.Θ
ΓΡΑΨΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.
ΔΑΝΙΗΛ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΠΑΝ. ΜΑΚ
ΕΥΘΥΜΙΑΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ, ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΔΙ.ΠΑ.Ε
ΖΑΜΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ) - ΑΠΘ
ΘΕΟΛΟΓΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΚΑΛΑΜΠΟΚΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΑΜΠΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΑΝΣΙΖΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) Α.Π.Θ
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) Α.Π.Θ
ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗ ΑΛΕΞΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ.ΜΑΚ
ΚΑΤΗ ΑΜΑΛΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΚΑΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΚΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΚΟΝΙΝΙ ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΟΤΑΝΩΦ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΠΑΝ.ΜΑΚ
ΚΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ, ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΔΙ.ΠΑ.Ε
ΚΟΥΤΣΙΑΜΑΝΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
ΚΥΡΑΤΣΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΑΠΘ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΠΟΛΥΜΝΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ, ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΔΙ.ΠΑ.Ε.
ΛΑΧΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΓΑΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
ΜΑΛΑΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ) - ΑΠΘ
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)- ΑΠΘ
ΜΗΤΡΟΥ ΔΗΜΤΡΑ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΚΛΕΙΩ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ) - ΑΠΘ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΔΙ.ΠΑ.Ε.
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΜΠΕΜΠΡΙ ΜΙΚΑΕΛΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΜΑΚ
ΜΠΕΡΜΠΕΡΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΠΟΥΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΦΑΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΝΤΙΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΟΥ ΕΒΙΑΝΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΗΣΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΔΙ.ΠΑ.Ε
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)- ΑΠΘ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΠΕΝΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ) ΔΙ.ΠΑ.Ε
ΠΕΡΙΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
ΠΟΥΡΠΟΥΡΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΣΑΛΔΑΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΔΡΑΜΑ)
ΣΑΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΣΙΜΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ MHXANΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ) ΔΙ.ΠΑ.Ε
ΣΙΝΑ ΛΟΡΕΝΤΖΟ  ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΣΙΝΕΛΝΙΚΟΒΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
ΣΙΟΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)- ΑΠΘ
ΣΙΩΜΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε
ΤΖΟΥΡΕΛΗΣ ΑΘΝΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΤΙΜΟΝΙΔΗ ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘ
ΤΟΥΜΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΜΟΡΙΑΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΔΙ.ΠΑ.Ε
ΤΣΑΚΑΛΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ, ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΔΙ.ΠΑ.Ε
ΤΣΑΤΣΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε
ΤΣΙΑΚΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΤΣΙΠΗ ΘΩΜΑΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.
ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΧΑΤΖΑΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΔΙ.ΠΑ.Ε
ΨΑΡΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

Επιτυχόντες